| Артикул | кб0402z |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0394z |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0278 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0418 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0423 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0271 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07170 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07172 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07174 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07441 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 101-10021к |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |