| Артикул | п02994 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03760 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03629 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01815 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03566 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03158 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01813 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270042Еч |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03562 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04006 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04005 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02335 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18833 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02192 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02187 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02196 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02442 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03565 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02186 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п01817 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02336 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03567 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п01872 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01811 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02188 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03457 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |