| Артикул | пб0327gm |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0326gm |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п03923 |
| Вага | 13.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0331м |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0334gm |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0337gm |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0336gm |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0338gm |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02245 |
| Вага | 28.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 270142Е |
| Вага | 7.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 210199 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210200 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0286nl |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п00225 |
| Вага | 29.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 981з |
| Вага | 18.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п04000 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03967 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02432 |
| Вага | 25.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00310 |
| Вага | 28.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02408 |
| Вага | 10.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0027ch |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб01863 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п01825 |
| Вага | 8.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02668 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02418 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02650 |
| Вага | 9.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00619 |
| Вага | 7.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0068ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п02807 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 270043Е |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |