| Артикул | п03751 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1003 |
| Вага | 28.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 632зч |
| Вага | 12.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03813 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181263 |
| Вага | 48.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1071 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1054 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133242 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1075ч |
| Вага | 11.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |