| Артикул | 112143л |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143кох |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08346 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08345 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08347 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112143ф |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143арт |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08340 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08341 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08381 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143вер |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143сер |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143отп |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08385 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08383 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08384 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112143кус |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143пер |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08244 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01612 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01614 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112143earth |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143б |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143мама |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0621ca |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0620ca |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0619ca |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 112143мамад |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143зем |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |