| Артикул | 112854 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112853 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112616 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112211 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111379 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08442 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08434 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143сердце |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143древо |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08431 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08112 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08436 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112206укр |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112697 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07964 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1973/1р-СZ |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08457 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07962 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07038 |
| Вага | 7.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07115 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08454 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08453 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08452 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112691 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1114обр |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08451 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08458 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |