| Артикул | к08497 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08502 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08501 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08496 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08499 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08498 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08500 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08495 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08494 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08491 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08493 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08490 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08489 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08492 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08486 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08485 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08484 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08488 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08487 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08477 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08478 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08475 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08476 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08480 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08481 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08479 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08473 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08474 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08470 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08469 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |