| Артикул | кб0696м |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06743 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0677lg |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0672ca |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0693м |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07098 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0692м |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0694м |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0698м |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07506 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06966 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07331 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0697м |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0695м |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08472 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08465 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08468 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08466 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08467 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08464 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08463 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08462 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08511 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08510 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08506 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08508 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08505 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08507 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08509 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |