| Артикул | кб0671ca |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0668nl |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 1162 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05762 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112551 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0669nl |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0666va |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0665va |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112627 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07108 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0667va |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0664cha |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08443 |
| Вага | 11.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07144 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7030 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05835 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112858 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112856 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112566 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06958 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07548 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112852 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112855 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112849 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07511 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112664 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07475 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112848 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112850 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08439 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |