| Артикул | ку-1 |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07649 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07106 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08438 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08441 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08440 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07180 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112696 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07623 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08437 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08432 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07634 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112677 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07103 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112701 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08450 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08449 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 815ж |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07451 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07450 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08173 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112859 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08354 |
| Вага | 5.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07531 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07107 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07480 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08460 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08459 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08412 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |