| Артикул | 112288 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112593 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06802 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11007 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112613 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07049 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07068 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07151 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112663 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07178 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07395 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07390 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07408 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07543 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00241 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08163 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06433 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05291 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06119 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06120 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06238 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112247 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06557 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06567 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06630 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05276 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112594 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06803 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |