| Артикул | к06836 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1806/1р-PWT |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 1797/1р-PWT |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1808/1р-PWT |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0372nl |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06952 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06988 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07088 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07095к |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07095б |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06475 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1830/1р-HSPH |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | кб0475м |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07413 |
| Вага | 9.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07409 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112702 |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07540 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07493 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07987 |
| Вага | 10.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7116 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08021 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00290 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08088 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08153 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112799 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08167 |
| Вага | 5.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02685 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02948 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02950 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |