| Артикул | 197550ch |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07118 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0412 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0413 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0414 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0415 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0420 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0280 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0422 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0406 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0425 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0462са |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0440cha |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0427mi |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0439cha |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0436nl |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0452са |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0456са |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0455ca |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0459ca |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0429nl |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0433nl |
| Вага | 5.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0428nl |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0465ca |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0466са |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0430nl |
| Вага | 6.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0449ca |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Смарагд, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0426mi |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |