| Артикул | к07526 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист, Перидот (хризоліт), Цитрин, З натуральними каменями, Без каменів |
| Артикул | к04648 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к05442 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к1005k |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |