| Артикул | к08182 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05999 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к08191 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05259 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08188 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04931 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04712 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06326 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к06625 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к07145 |
| Вага | 5.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06567 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 112594 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04930 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06737 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 111626 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к05252 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06219 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08192 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04934 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07549 |
| Вага | 5.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06218 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06622 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к05246 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112603 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07413 |
| Вага | 9.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05351 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07985 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к05200 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05225 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04976 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |