| Артикул | к07035 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к03359 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05258 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07986 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к07615 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кб0179са |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к06913 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05890 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 111628 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 112002 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05685 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к07074 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 8350 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08096 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |