| Артикул | к08068 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08067 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08267 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06623 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кб0544mi |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08236 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08215 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07535 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05998 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к05999 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к05259 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08208 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08207 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06687 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07533 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06326 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 241201121 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06708 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07445 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06624 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07442 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112542 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кераміка, З каменями |
| Артикул | к06916 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07444 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112771 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06625 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к05671 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07049 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07151 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06567 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |