| Артикул | к06880 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07436 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07350 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06737 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к06881 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 111626 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к05252 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06327 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к06706 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06918 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06989 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06219 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06566 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06609 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112600 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06373 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06938 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07184 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 233973122 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 233801122 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 234431122 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 234401121 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 235301121 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 233791121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 235293100 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 238561121 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241181622 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06543 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06693 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06927 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |