| Артикул | к06945 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06991 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07534 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07613 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08143 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06218 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06622 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к05246 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06668 |
| Вага | 6.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06988 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05351 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06549 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06917 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07985 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к05200 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04976 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06253 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112271 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06665 |
| Вага | 6.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112622 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06944 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07485 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112270 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06711 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07035 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к06371 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05258 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06550 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06096 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |