| Артикул | к06684 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06750 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112768 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112772 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |