| Артикул | 123119 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181117 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123209 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | GS-01-017-41 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 054780 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01070 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | РС116711 |
| Вага | 14.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1836/1р-PWTNS |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | OR118110 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123362 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122629 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123247 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181249 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181259 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01487 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кришталь |
| Артикул | 123044 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123075 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01195 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2336/1р-PWT |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 122468 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122636 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122739 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122888 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122878 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |