| Артикул | 122686 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122902 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1370/1р-GRAGOG |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, Кварц, З натуральними каменями |
| Артикул | 1377/1р-HSPH |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1351/1р-HSPH |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 123197 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1520/1р-QSWB |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 1225/1р-CZ |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1487/1р-CZ |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1488/1р-CZ |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR112910 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | OR128220п |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR123810 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 7183 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 3887 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122563 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122570 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122743 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122746 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123031 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123112 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |