| Артикул | 123137 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4983 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00738 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121958 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123171 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR121210 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01085 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR132790 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01392 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7077L |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12112 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122181 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | 122547 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122627 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122675 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122818 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123014 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123020 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123076 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123100 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |