| Артикул | 123040 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122551 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122637 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122827 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122856 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | 4955 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2466/1р-PWT |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2451/1р-PWT |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 4928 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123117 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | 4936 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01360 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR116710 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 077210 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123358 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122613 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122680 |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122789 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122994 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |