| Артикул | 123100 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2112/9р-HRUB |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 4867 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01273 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123306 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7077R |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123364 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40001 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122614 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122770 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122813 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122820 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122823 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122855 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122880 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122915 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123027 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4929 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4980-1 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123047 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123120 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123181 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4884 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4994 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 539 |
| Вага | 15.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Турмалін |
| Артикул | 40027 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR111310 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |