| Артикул | 123018 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123190 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 064510б |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR113060 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112259 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122497 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122788 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122908 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122887 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123007 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR126610 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123278 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121622 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01200 |
| Вага | 6.13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 158/1о |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | 902-01286 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123370 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112575 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122630 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |