| Артикул | 123261 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-00885 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB238 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB230 |
| Вага | 48.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01312 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112664 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123194 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-00918 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112677 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01596 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB272R-N |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01511 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB726-B |
| Вага | 14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1091 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01407 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB280R-N |
| Вага | 13.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112847 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01278 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112842 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181220 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112696 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123242 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112840 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181363 |
| Вага | 48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |