| Артикул | ESB283-N |
| Вага | 30.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112839 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 3993p-HSPH |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 112838 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1094 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112835 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3990р-QSWB |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 3990p-AMET |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181122 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123538 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1910/1р-CZ |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123536 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123531 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7058 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122583 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123530 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123528 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESC008 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123527 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123259 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 008250 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01442 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123525 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |