| Артикул | 123524 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123522 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1785б |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 20157 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Ювелірне скло |
| Артикул | 908-01326 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123521 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 20159 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123520 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7029 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1927/1р-HRUB |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123539 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 908-01398 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 064510 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 109410 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1923/1р-HRUB |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181359 |
| Вага | 12.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181360 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7036 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122765 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1099 |
| Вага | 8.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01606 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 7068 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1084 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1941/1р-QGR |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 181358 |
| Вага | 12.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141868 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |