| Артикул | 18974стрілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 901-00967 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2580/1р-PSPH |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-00934 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7576 |
| Вага | 8.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00933 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01112 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR111550 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7091 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR124010ч |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-00877 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00182 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123255 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18974рак |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 141807 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122847 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141802 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141801 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18974тілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 141794 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 008220ч |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1316 |
| Вага | 13.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974терези |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |