| Артикул | 123090 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2588/1р-CZч |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141562 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4850 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141850 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141848 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141849 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2614/1р-HSPH |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR121290 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123296 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2614/1р-HRUB |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181355 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181357 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 445 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 181354 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181353 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141716 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01343 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141844 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 Р |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 107850 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141572 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |