| Артикул | 181352 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 141843 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122546 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181356 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 122586 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181068 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1204 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR116411 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141864 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141766 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18619ч |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 912-00928 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141845 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 901-01625 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01620 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01568 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR116150 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122981 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7066 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |