| Артикул | 112206 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | SXB010-NE |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Шпінель |
| Артикул | OR130930 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112562 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB619R-AV |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112565 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112565сл |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132485 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132720 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18950 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB179-BL |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133010 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13327 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4904п |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1060 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 24036 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7330 |
| Вага | 8.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112269 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40107 |
| Вага | 0.31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 11032 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40102с |
| Вага | 0.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141533 |
| Вага | 15.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01568 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112712 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141479k |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24041 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24007 |
| Вага | 13.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141479g |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24001 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |