| Артикул | 112143отп |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7107 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141788 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1309 |
| Вага | 18.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 D |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 С |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 Ю |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 Р |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1103 К |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131017 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221близнюки |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041стрілець |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1041терези |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 058310 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18733 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131796 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1281 |
| Вага | 18.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143мама |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123517 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 950 |
| Вага | 29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 131690 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01372 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40022 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132995 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |