| Артикул | OR128204 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112139мама |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131652 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139обр |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123184 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2588/1р-CZ |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133127 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2620/1р-HRUB |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133138 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2620/1р-HSPH |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112729 |
| Вага | 12.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132728 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18717 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112728 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132897 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40023 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132896 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1248с |
| Вага | 15.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 902-01373 |
| Вага | 5.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1103 D |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132486 |
| Вага | 10.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2614/1р-HSPH |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1316 |
| Вага | 13.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 С |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132784 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2614/1р-HRUB |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2579/1р-PSPH |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1043 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |