| Артикул | 133092 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1280 |
| Вага | 20.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139м |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1224 |
| Вага | 15.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139г |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112283 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00182 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141611 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112283сл |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR131110 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18734 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40024.2 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141626 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112155о |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052стрілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052близнюки |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 2580/1р-CZ |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133077 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131793 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112704 |
| Вага | 12.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139_мп |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133075 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |