| Артикул | 1041рак |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 112143т |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18735 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041близнюки |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 18520 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2635/1р-QGR |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 131664 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181284 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40014 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112143кох |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111989 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01134 |
| Вага | 8.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23481 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR008201 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132884 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18737 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132987 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7040 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143арт |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112722 |
| Вага | 14.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052скорпіон |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052овен |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 1020 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052водолій |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 811 |
| Вага | 92.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133241 |
| Вага | 12.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |