| Артикул | с08585 |
| Вага | 5.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08710 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08889 |
| Вага | 5.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08921 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09032 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08043 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02828 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01798 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01636 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с04534 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04930 |
| Вага | 7.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05299 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05287 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06258 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06233 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05237 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с06275 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07160 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06879 |
| Вага | 4.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06740 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07033 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07328 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 333331122 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07553 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07707 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07714 |
| Вага | 7.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 316601121 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 322531121 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 316621121 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 36401121 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |