| Артикул | с08025 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 335401121 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 34752421 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 36792421 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 341151121 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с02834 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с04476 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04816 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04530 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05980 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05296 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06323 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с06307 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с06447 |
| Вага | 7.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06405 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06768 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05286 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06927 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05926 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01934 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0349y |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07468 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07458 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08111 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08119 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07044 |
| Вага | 8.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08236 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08300 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08410 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08448 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |