| Артикул | б04495 |
| Вага | 14.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04698 |
| Вага | 7.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04532 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04882 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04880 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04944 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04574 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05136 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04110 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05220 |
| Вага | 18.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05278 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05473 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02551 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02773 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04132 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04169 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04189 |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04301 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04425 |
| Вага | 28.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04506 |
| Вага | 33.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04538 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04539 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04678 |
| Вага | 24.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04710 |
| Вага | 5.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04714 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0026y |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05043 |
| Вага | 26.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | з2090б |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05253 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05272 |
| Вага | 22.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |