| Артикул | б05842 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05199 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05798 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04838 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04569 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04906 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05740 |
| Вага | 12.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05739 |
| Вага | 6.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05738 |
| Вага | 6.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05737 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04791 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04826 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04827 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05735 |
| Вага | 13.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04567 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04566 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02735 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05667 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05666 |
| Вага | 7.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04555 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | б04824 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б04709 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б04556 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | б05444 |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05440 |
| Вага | 6.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02734 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05589 |
| Вага | 7.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05590 |
| Вага | 7.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04825 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б05404 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |