| Артикул | б05839 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05171 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05326 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05156 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05727 |
| Вага | 10.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05539 |
| Вага | 16.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05530 |
| Вага | 14.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05832 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04928 |
| Вага | 18.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б05532 |
| Вага | 15.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05815 |
| Вага | 13.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05814 |
| Вага | 14.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05491 |
| Вага | 13.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05170 |
| Вага | 21.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б05806 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05805 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05797 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05788 |
| Вага | 13.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05787 |
| Вага | 17.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05119 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05116 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04654 |
| Вага | 25.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05144 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04237 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02885 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05750 |
| Вага | 11.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05748 |
| Вага | 10.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05747 |
| Вага | 10.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05734 |
| Вага | 10.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05656 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |