| Артикул | б04900 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04976 |
| Вага | 15.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04977 |
| Вага | 15.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З каменями |
| Артикул | б04996 |
| Вага | 9.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05004 |
| Вага | 10.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з2077ж |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04876 |
| Вага | 8.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05121 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05106 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02368 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05331 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02265 |
| Вага | 14.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |