| Артикул | б05532 |
| Вага | 15.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05819 |
| Вага | 9.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05751 |
| Вага | 11.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05652 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05660 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05630 |
| Вага | 12.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05616 |
| Вага | 12.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05611 |
| Вага | 8.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04138 |
| Вага | 9.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04506 |
| Вага | 33.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04491 |
| Вага | 9.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04497 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04750 |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02782 |
| Вага | 7.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03359 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль, Полімер |
| Артикул | б04420 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04494 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | з2077б |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02096 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02365 |
| Вага | 10.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б02546 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02583 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03481 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03430 |
| Вага | 9.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б03807 |
| Вага | 14.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03749 |
| Вага | 29.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б04196 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02314 |
| Вага | 8.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04303 |
| Вага | 13.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04078 |
| Вага | 12.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |