| Артикул | б05611 |
| Вага | 8.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05613 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05430 |
| Вага | 11.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0058sth |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | б04138 |
| Вага | 9.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04491 |
| Вага | 9.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04497 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04750 |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04420 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04494 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02096 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02365 |
| Вага | 10.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б02546 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02583 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | Б-1 |
| Вага | 7.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | б02855 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02923 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03481 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03430 |
| Вага | 9.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б03577 |
| Вага | 8.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03807 |
| Вага | 14.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03749 |
| Вага | 29.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б04182 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03845 |
| Вага | 5.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04173 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04196 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04208 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04211 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02827 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02314 |
| Вага | 8.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |