| Артикул | б04225 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2092б |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05412 |
| Вага | 10.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05531 |
| Вага | 7.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05833 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05827 |
| Вага | 8.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05825 |
| Вага | 8.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05824 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05823 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05822 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05821 |
| Вага | 12.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05509 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04718 |
| Вага | 11.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05420 |
| Вага | 11.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05500 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05817 |
| Вага | 5.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05816 |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05535 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05809 |
| Вага | 12.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05808 |
| Вага | 26.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05818 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05798 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05791 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05274 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04206 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05790 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05789 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05322 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05323 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05786 |
| Вага | 11.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |