| Артикул | з2081б |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2088б |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03081 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05248 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05402 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05345 |
| Вага | 19.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04082 |
| Вага | 10.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03951 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04560 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04680 |
| Вага | 24.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04758 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05446 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04469 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04524 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02790 |
| Вага | 15.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04377 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2077б |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05466 |
| Вага | 24.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | шр01200 |
| Вага | 9.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0025ri |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б540ri |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б01127 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02753 |
| Вага | 13.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з2078б |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з2089б |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05459 |
| Вага | 28.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0039м |
| Вага | 19.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0042di |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0048м |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05437 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |