| Артикул | б03604 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03684 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256Н |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256D |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02158 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04080 |
| Вага | 11.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256К |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255М |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03858 |
| Вага | 19.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03141 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01432 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23007 |
| Вага | 33.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 23479 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03459 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06180 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04110 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02558 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07546 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0295ch |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 7153род |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01940 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04822 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 131738 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04132 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04189 |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03821 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 949 |
| Вага | 15.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03792 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |