| Артикул | б04459 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01485 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04502 |
| Вага | 10.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 270045б |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0092cha |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0153lg |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к07466 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0144cha |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0155lg |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с08299 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0152lg |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0134mi |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0176nl |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0174lg |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0238ri |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0242ri |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0233ri |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03401 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111710 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0222ri |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0220di |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0223ri |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0224ri |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01431 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01452 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0146ri |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п189 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 141362 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06867 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |