| Артикул | кол02499 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02559 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03508 |
| Вага | 25.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23022 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05763 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сер00005 |
| Вага | 523 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01250 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Сер.12 |
| Вага | 1965.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08369 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п.мрамор_2 |
| Вага | 3450.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б01127 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04493 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23397 |
| Вага | 157 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01640 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23396 |
| Вага | 265.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04505 |
| Вага | 29.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122768 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00006 |
| Вага | 446 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05477 |
| Вага | 28.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 23439и |
| Вага | 35.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | Сер.14 |
| Вага | 199.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05534 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00002 |
| Вага | 951.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23400 |
| Вага | 297 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00004 |
| Вага | 888.08 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122573 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23464в |
| Вага | 33.88 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | б05146 |
| Вага | 25.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00003 |
| Вага | 336.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05177 |
| Вага | 19.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |